Möjlighet för gäster att skriva inlägg har länge varit avstängt på grund av missbruk och spam, men i och med den nya forumprogramvaran är det nu påslaget igen. Se till att inte missbruka detta, för då kan det behöva stängas av igen.
Citat från: Will Stewart skrivet 11 augusti 2022 kl. 23:05:26Jag vill bara lägga till det här citat i mitt inlägg ( ovan ), men det går bara inte.Har haft samma problem vid inläggsskrivning på mobilen, så du är inte ensam.
Citat från: Elios skrivet 20 januari 2020 kl. 00:42:40Vem är för övrigt Kevin Michael Richardson!?
Citat från: jimstrom skrivet 20 januari 2020 kl. 02:26:59Kevin Michael Richardson är väldigt begåvad röstskådespelare som har en väldigt basig mörk stämma, och jag kan lova att du har hört honom i något sammanhang, då han ofta gör biroller i ett antal amerikanska tv-serier.Han spelade bland andra Kapten Gantu i "Lilo & Stitch"
Citat från: jimstrom skrivet 20 januari 2020 kl. 02:26:59Kevin Michael Richardson är väldigt begåvad röstskådespelare som har en väldigt basig mörk stämma, och jag kan lova att du har hört honom i något sammanhang, då han ofta gör biroller i ett antal amerikanska tv-serier.Han spelade bland andra Kapten Gantu i "Lilo & Stitch"
Citat från: jimstrom skrivet 20 januari 2020 kl. 02:26:59
Kevin Michael Richardson är väldigt begåvad röstskådespelare som har en väldigt basig mörk stämma, och jag kan lova att du har hört honom i något sammanhang, då han ofta gör biroller i ett antal amerikanska tv-serier.
Han gjorde också en överraskande bra tolkning av Jokern i The Batman (2004-2008) som var den första DC tv-serien som gjordes utan Bruce Timms inblandning.
Svenska Röster till Batman genomtiderna:
Johan Wahlström - Superhjältarna (The Challenge of the Superfriends 1973) producerad av Hanna-Barbera
Sven-Åke Wahlström - - Superhjältarna (The Challenge of the Superfriends 1973) producerad av Hanna-Barbera
Mattias Knave - Batman (Batman The Animated Series 1992) producerad av Warner Bros.
Linus Wahlgren - Framtidens Batman (Batman Beyond 1999) producerad av Warner Bros.
Reuben Salmander - Justice League (Justice League 2001) producerad av Warner Bros.
- Scooby-Doo Möter Batman (The New Scooby-Doo Movies 1972) producerad av Hanna-Barbera
Nicklas Wahlgren - The Batman (2004) Producerad av Warner Bros.
Anders Beckman - Batman: Den tappre & modige (Batman the Brave and the Bold 2008) Producerad av Warner Bros.
- Lagens Väktare (Justice League Action 2016) Producerad av Warner Bros.
Detta är dom jag känner till i alla fall.

Citat från: Joker skrivet 27 augusti 2008 kl. 21:50:27Hahaha bra sagt,
Per Sandborgh var återigen både Jokern och Pingvinen i den nya serien vilket är ganska synd med tanke på att han kan ändra rösten ungefär lika mycket som en sten.
men det är ju (tycker jag) en väldigt rolig röst att lyssna på.