Då forumet använder sig av databasen Stop Forum Spam för att blockera kända spammare finns det en liten risk att oskyldiga drabbas av detta, som råkar ha samma IP-adress som kända spammare har haft. Om du är en av dem och inte lyckas att skriva inlägg på forumet, följ denna länk för att ta bort blockeringen, eller skicka e-post till med din IP-adress.
Citat från: Daniel Hofverberg skrivet Idag kl. 02:36:10Bättre att en katt kommer med döda fåglar än att en fågel kommer med döda katter...LoL Daniel, är när örnen tar med katten till boet men som tur är det ovanligt
Citat från: gstone skrivet Igår kl. 21:47:25jag hatar när vår katt kommer med döda fåglarBättre att en katt kommer med döda fåglar än att en fågel kommer med döda katter...

Citat från: Monsieur Hulot skrivet Igår kl. 23:10:03Då får vi istället hoppas på att årets julklapp blir bättre! Julofsson kanske?Om Monsieur såg videon fattar han varför, seriöst earrape ljudkvalité. En av dom sämsta videorna som finns på hemsidan
Citat från: MOA skrivet Igår kl. 09:07:01Seriöst världens sämsta presentDå får vi istället hoppas på att årets julklapp blir bättre! Julofsson kanske?
https://www.youtube.com/watch?v=0sRcjv85iyI

Citat från: gstone skrivet Igår kl. 21:47:25jag hatar när vår katt kommer med döda fåglarGjorde vår också så därför fixade vi att hon bara kunde gå ut genom luckan. Riktig mördare
Citat från: gstone skrivet 31 augusti 2026 kl. 22:37:23folk verkar arga på Elon Musk fast han är autistisk ?Nej.
borde han inte få ett grattis pass att göra kontroversiella sakar pga av det


Citat från: gstone skrivet 31 augusti 2026 kl. 00:32:56När jag var liten famns det Super mario choklad egg
Fast trots att mario och på papperet och Nintendo logo på kartongen så hade leksaken i Ägget Inger med super Mario/ Nintendo att göra!
Det var bara random leksaker !
Tror Jay fick an abundance,
Varför Shs ha Mario på pappret och avända honom för att marknadsföra produkten !?
!
Citat från: gstone skrivet 24 augusti 2026 kl. 17:32:39Disney kommer sluta ge sina anställdas partners sjukförsäkringchefer tänker bara på pengar och tar vinster som bonus och berikar sig själv och slutar sjukförsäkring till anställda. tyvärr är sjukförsäkring är annorlunda i usa mot i Sverige.
https://www.cartoonbrew.com/business/disney-employee-spouse-health-care-cut-265893.html
Vist älskar ni inte bara kapitalism

