Då forumet använder sig av databasen Stop Forum Spam för att blockera kända spammare finns det en liten risk att oskyldiga drabbas av detta, som råkar ha samma IP-adress som kända spammare har haft. Om du är en av dem och inte lyckas att skriva inlägg på forumet, följ denna länk för att ta bort blockeringen, eller skicka e-post till med din IP-adress.
Avsnittet heter World War II och är nummer #41 i Säsong 1. Dubbningen i serien var väldigt bra tycker jag finns intro + några sek jag lagt upp här från Säsong 2. 
Citat från: Goliat skrivet 17 januari 2022 kl. 17:34:13Btw, förutom att vara en hemsk person som målade fina tavlor finns det ett extremt rare/ovanligt klipp där Hitler talar med "normal ton". Vi är ju annars vana att höra honom skrika i mikrofonen:Han var österrikare.
https://youtu.be/WE6mnPmztoQ
Tycker det är lite intressant historia, men han är en avskyvärd person!

Citat från: Erika skrivet 17 januari 2022 kl. 17:03:00
Finns en Daffy-kortfilm där en parodi på Hitler dyker upp, och i den svenska dubben görs rösten av Håkan Mohede.
Citat från: gstone skrivet 16 januari 2022 kl. 21:57:23Så det var en seriös fråga? Hur som helst skulle jag inte tro att han har dubbats till svenska.
Jag undrar faktiskt om Hitler media dubbats till svenska någon gång ?
Citat från: Daniel Hofverberg skrivet 16 januari 2022 kl. 21:46:44
Är det här något märkligt försök till skämt, eller har verkligen Adolf Hitler dubbats någon gång? Det finns ju många filmer och serier där skådespelare porträtterar Adolf Hitler, men på rak arm kommer jag inte på något fall där någon sådan film/serie har dubbats till svenska.
Citat från: Steffan Rudvall skrivet 16 januari 2022 kl. 21:17:15
Jag tyckte att någon sa att den skulle bättra sig på forumet. Men det var väl antagligen bara tomma ord.
