Forumnyheter:

På grund av kraftiga återkommande överbelastningsattacker har jag tvingats införa automatiska blockeringar av besök som laddar många sidor under kort tid. Förhoppningsvis ska inga oskyldiga besökare drabbas av detta, men om du får felmeddelanden eller märker att sajten är död i en timme, så skicka e-post till , så får jag skruva ner inställningarna.

Huvudmeny

Skriv svar

Begränsningar: 10 per inlägg (10 återstår), Maximal total storlek 13,67 MB, maximal storlek per fil 13,67 MB
Kryssa av de bifogade filer du inte längre vill bifoga
Klicka eller dra filer hit för att bifoga dem.
Andra tillval
Verifiering:
Lämna detta fält tomt:
Skriv in bokstäverna som syns på bilden
Lyssna på bokstäverna muntligt / Begär en ny bild

Skriv in bokstäverna som syns på bilden:
Vad heter dubbningsbolaget Eurotroll?:
Kortkommandon: ALT+S för att skicka/posta eller ALT+P för att förhandsgranska

Ämnessammanfattning

Skrivet av Disneyfantasten
 - Idag kl. 21:34:18
Citat från: gstone skrivet Idag kl. 21:30:02förlåt :'( :'( :'(
bli inte arg :'(
Det var ingen irritation, bara en rättelse, that's all.
Skrivet av gstone
 - Idag kl. 21:31:30
Citat från: Disneyfantasten skrivet Idag kl. 20:25:05Det stavas get, men jag vet vilken karaktär du syftar på när du säger det.

Däremot har jag glömt vilken karaktär Munk är.
Han
Skrivet av gstone
 - Idag kl. 21:30:02
Citat från: Disneyfantasten skrivet Idag kl. 20:25:05Det stavas get, men jag vet vilken karaktär du syftar på när du säger det.
förlåt :'( :'( :'(
bli inte arg :'(
Skrivet av Disneyfantasten
 - Idag kl. 20:25:05
Citat från: gstone skrivet Idag kl. 19:53:01Munk in trubbel i sagolandet och jeten i valpgänget på äventyr
Det stavas get, men jag vet vilken karaktär du syftar på när du säger det.

Däremot har jag glömt vilken karaktär Munk är.
Skrivet av gstone
 - Idag kl. 19:53:01
Citat från: Disneyfantasten skrivet Idag kl. 19:17:06(har jag missat någon?)
Munk in trubbel i sagolandet och jeten i valpgänget på äventyr 
Skrivet av Disneyfantasten
 - Idag kl. 19:17:06
Citat från: Elios skrivet Idag kl. 19:12:27Vem är Wallace Swan?
Han har gjort följande roller;
- Rex i Toy Story
- Rektor Lärdman i Janne Långben The Movie
- Rektor Sprickler i En Jycke i Klassen
- Gilbert Huph i Superhjältarna
- Rektor Apport i Lilla Kycklingen

(har jag missat någon?)
Skrivet av Elios
 - Idag kl. 19:12:27
Citat från: gstone skrivet Idag kl. 16:06:26man hör att det inte är Stefan, men han låter väldigt Wallace Swan, det är inte en prefekt animation av den tidagre rösten som med Magnus som gaffe men det funkar ändå ganska bra :D
Vem är Wallace Swan?
Skrivet av Oskar
 - Idag kl. 17:07:23
Citat från: gstone skrivet Idag kl. 16:04:24det är ett underdrift utan att se rollista skulle jag aldrig hört att det inte var Gustafson !
jag tror att Robert Gustafsson var upptagen med filminspelning eller teater eller någon annan orsaker. jag tror att spelar in grannfejd som balanserar på Göran Persson grannfejd mot Kjell Bergqvist i Värmland av Ulf mannros som regissör i samma veva som dom spelar in dialog till toy Story 5 som han inte kunde vara med.
Skrivet av gstone
 - Idag kl. 16:08:30
Citat från: Disneyfantasten skrivet Idag kl. 10:30:43Jag kan förstå det, för så var det för mig när det gäller bytet av t.ex. Bonnie och Clawhauser i Zootropolis 2.
jag som fördrar att se etan på engelska, märkte inte så mycket av det , antagligen, men om man ofta sett ettan på svenska fattar jag att man kan märka
Skrivet av gstone
 - Idag kl. 16:06:26
Citat från: Disneyfantasten skrivet Idag kl. 10:09:03Att döma av trailers tyckte jag även att Rikard Björk gjorde en bra imitation av Stefan Frelander som Rex.
man hör att det inte är Stefan, men han låter väldigt Wallace Swan, det är inte en prefekt animation av den tidagre rösten som med Magnus som gaffe men det funkar ändå ganska bra :D
Skrivet av gstone
 - Idag kl. 16:04:24
Citat från: Simon Axelsson skrivet Idag kl. 09:50:59Nej, men Magnus Rongedal gör en utmärkt imitation.
det är ett underdrift utan att se rollista skulle jag aldrig hört att det inte var Gustafson !
Skrivet av Disneyfantasten
 - Idag kl. 10:30:43
Citat från: Simon Axelsson skrivet Idag kl. 10:17:07Märks mer att det inte är Frelander i själva filmen, men det kanske man inte tänker på om man inte nyss sett de tidigare filmerna.
Jag kan förstå det, för så var det för mig när det gäller bytet av t.ex. Bonnie och Clawhauser i Zootropolis 2.
Skrivet av Simon Axelsson
 - Idag kl. 10:17:07
Citat från: Disneyfantasten skrivet Idag kl. 10:09:03Att döma av trailers tyckte jag även att Rikard Björk gjorde en bra imitation av Stefan Frelander som Rex.
Märks mer att det inte är Frelander i själva filmen, men det kanske man inte tänker på om man inte nyss sett de tidigare filmerna. 
Skrivet av Disneyfantasten
 - Idag kl. 10:09:03
Citat från: Simon Axelsson skrivet Idag kl. 09:50:59Nej, men Magnus Rongedal gör en utmärkt imitation.
Att döma av trailers tyckte jag även att Rikard Björk gjorde en bra imitation av Stefan Frelander som Rex.
Skrivet av Simon Axelsson
 - Idag kl. 09:50:59
Citat från: Elios skrivet Idag kl. 09:15:45Är inte Robert Gustafsson med i denna uppföljare som Gaffe? ???
Nej, men Magnus Rongedal gör en utmärkt imitation.