Vad heter ni i förnamn ?
Öh, är inte det här olagligt?...
Moa
Vet inte riktigt vad vitsen med denna tråd är, men nåväl:
Namnet mitt är Jonathan.
Jag tänker inte gå så långt att avslöja mitt efternamn till er. Senast en person fick reda på det, försökte de nämligen sätta min och familjens säkerhet i fara... (det har även att göra med det som finns uppladdat på mitt archive-konto).
Citat från: Lillefot skrivet 16 december 2022 kl. 17:19:19Vet inte riktigt vad vitsen med denna tråd är, men nåväl:
Namnet mitt är Jonathan.
Jag tänker inte gå så långt att avslöja mitt efternamn till er. Senast en personen fick reda på det, försökte de nämligen sätta min och familjens säkerhet i fara... (det har även att göra med det som finns uppladdat på mitt archive-konto).
Jonathan Lillefot :D
Citat från: MOA skrivet 16 december 2022 kl. 17:07:38Moa
Han frågade efter riktiga namn! Till exempel berättar jag i detta inlägget första gången att jag egentligen heter Ulla Britta.
Citat från: Adam Larsson skrivet 16 december 2022 kl. 19:06:01Han frågade efter riktiga namn! Till exempel berättar jag i detta inlägget första gången att jag egentligen heter Ulla Britta.
Vill någon veta mitt namn ?
Citat från: gstone skrivet 17 december 2022 kl. 22:36:46Vill någon veta mitt namn ?
Du hette väl Gabriel?
Citat från: gstone skrivet 19 augusti 2022 kl. 22:27:59G står för Gabriel.
Och stone är sten på engskla för Sten är i mitt efternamn
Citat från: gstone skrivet 17 december 2022 kl. 22:36:46Vill någon veta mitt namn ?
Gabriel
(https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/Gabriel_from_Vysotsky_chin_%2814c%2C_Tretyakov_gallery%29.jpg)
Citat från: gstone skrivet 19 augusti 2022 kl. 22:27:59G står för Gabriel.
Och stone är sten på engskla för Sten är i mitt efternamn
Citat från: Marcusen skrivet 17 december 2022 kl. 22:41:19Gabriel
(https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/Gabriel_from_Vysotsky_chin_%2814c%2C_Tretyakov_gallery%29.jpg)
En ängel avbildad i sten,kommer troligen från en kyrka
Citat från: Adam Larsson skrivet 16 december 2022 kl. 19:06:01Han frågade efter riktiga namn! Till exempel berättar jag i detta inlägget första gången att jag egentligen heter Ulla Britta.
Skärp dig! Du heter inte Ulla Britta!
Menar du vad vi heter förutom vårat tilltalsnamn??
Citat från: Zebastian skrivet 17 december 2022 kl. 23:45:14Skärp er! Du heter inte Ulla Britta och hon heter inte Moa!
Jag säger inge mer
Kanske dags att låsa tråden?
Citat från: gstone skrivet 15 december 2022 kl. 22:16:12Vad heter ni i förnamn ?
Min spontana tanke är "varför vill du veta" ? Haha
Mitt är Emma.
Citat från: Lilla My skrivet 18 december 2022 kl. 20:49:29Min spontana tanke är "varför vill du veta" ? Haha
Mitt är Emma.
Tänkte exakt samma sak LoL
Visst är det konstigt! Först vill han ha bilder på oss och nu veta våra namn
Jag heter Josefin.
Citat från: Goliat skrivet 18 december 2022 kl. 10:37:11Kanske dags att låsa tråden?
Jag ser inga problem med tråden, så länge alla är införstådda med att det givetvis är frivilligt och att ingen måste avslöja sådant eller skriva här överhuvudtaget.
Men jag kan också se en poäng med att det kan vara trevligt att få veta vad personer man lärt känna på nätet faktiskt heter i förnamn på riktigt, så länge folk antingen är sanningsenliga eller låter bli att skriva här (d.v.s. så att tråden inte spårar ur). :)
Hade för mig att det redan finns ett ämne där man får frågan vad man heter och kan avslöja det eller ej. Minns att jag då frågade Steffan Rudvall vad han hette. Härlig gosse! ;D ;D ;D ;D ;D
Citat från: Elios skrivet 18 december 2022 kl. 22:14:22Hade för mig att det redan finns ett ämne där man får frågan vad man heter och kan avslöja det eller ej. Minns att jag då frågade Steffan Rudvall vad han hette. Härlig gosse! ;D ;D ;D ;D ;D
Jag tror det var i ämnet om vad användarnamnen betyder...
Citat från: Steffan Rudvall skrivet 18 december 2022 kl. 22:26:03Jag tror det var i ämnet om vad användarnamnen betyder...
Ja kanske. Men vi har ändå samma namn så här är jag ärlig med jag heter Elias och du Steffan! ^^
Sko.