Forumnyheter:

Då forumet använder sig av databasen Stop Forum Spam för att blockera kända spammare finns det en liten risk att oskyldiga drabbas av detta, som råkar ha samma IP-adress som kända spammare har haft. Om du är en av dem och inte lyckas att skriva inlägg på forumet, följ denna länk för att ta bort blockeringen, eller skicka e-post till med din IP-adress.

Huvudmeny

Visa inlägg

Denna sektion låter dig visa alla inlägg som denna medlem har skrivit. Observera att du bara kan se inlägg gjorda i tavlor som du har tillgång till.

Visa inlägg

Inlägg - Katiakisa

#1
Off-topic / SV: Youtube pokemon go
30 oktober 2024 kl. 13:29:33
Förresten, när Pokemon Go-spelet var väldigt populärt och alla sprang och spelade det här spelet på stadens gator, gjorde jag det också och det hjälpte mig verkligen gå ner i vikt med cirka 5 kg, eftersom jag tillbringade hela dagen på gatorna Det är synd att det inte finns några sådana nu spel :)
#2
Off-topic / SV: Nickelodeon's Doug VS Disney's Doug
30 oktober 2024 kl. 12:51:59
det verkar för mig som att allt här är så enkelt och tydligt som möjligt, i Disney ser allt för barnsligt ut, och Nickelodeon gestaltar karaktärerna mycket mer intressant och tydligt
#3
Off-topic / SV: Vad är ni rädda för?
30 oktober 2024 kl. 12:46:30
Jag är verkligen rädd för många saker här i livet, men jag är nog mest rädd för kriget som just nu pågår i Europa och att det inte kommer till vårt territorium
#4
Test / SV: Test på språk
13 september 2024 kl. 13:58:45
hej vänner, hur mår ni? lever forumet fortfarande? kan vi prata