Forumet har nu uppgraderats till en ny forumprogramvaran. Problem kan uppstå, så säg till webbmastern om någonting inte längre fungerar som det ska.
0 medlemmar och 1 gäst tittar på detta ämne.
Här är videonhttps://www.youtube.com/watch?v=bs6fMmuipSQ
Dom spelade Willy och Boris i ett avsnitt av Midnatts Lets Play och det var JAG som skickade det till dom
Vad tyckte du förresten om spelet? Dem verkade ju iallafall inte tycka att det var något vidare.
Jag tyckte spelet var ganska roligt när jag var liten men med tiden så tyckte jag att det blev tråkigt
Blir väl så. Hur skickade du in det eller hur gjorde du når du hörde av dig till dem?^^
Jag skickade det till deras postboxHär är adressen till den:Sebastian Wilnerzon ThörnBox 64281 21 HässleholmAdressen står också i beskrivningen till deras videos
Jag tror inte Felix kommer dubba. Om du ska kritisera filmer kan du inte vara med i filmer.
Har ni sett deras senaste video, det är Anja Schmidt som pratar https://www.youtube.com/watch?v=sBEKAe_LmxA
Är det hon som läser upp i Dingo Pictures mästerverk Goldie?
Japp, och även Pochahontas och Wabuu
Med snabbsvar kan du skriva inlägg medan läser ämnet utan att öppna en ny sida. Du kan fortfarande använda BBC och smileys, precis som i vanliga inlägg.